The Trammps

Begin jaren 70 waren The Trammps één van de eerste soul- en discogroepen die de te gast waren in internationale televisieshows. De eerste opname van The Trammps, “Zing! Went the Strings of My Heart”, dateert uit 1972 en is oorspronkelijk een oud nummer uit 1943. Zeer bekend werd de muziek toen grote hits als “Shout”, “Hold Back the Night” en “Disco Inferno” volgden. De laatstgenoemde hit uit 1976 kwam een jaar later voor in de soundtrack van de film Saturday Night Fever. In 1977 brachten The Trammps “The Night the Lights Went Out” uit, een lied waarin de grote stroomuitval in New York op 13 juli van dat jaar bezongen werd. Trek op 24 augustus je dansschoenen aan, haal de broek met brede pijpen boven of “dress yourself up” met het mooiste cocktailjurkje uit je klerenkast! Want The Trammps zetten YDL gehaaid op z’n kop… met soul en disco zoals alleen zij dat kunnen brengen!

70s 80s stage

11:00-11:40 SCHMUTZ
11:50-12:05 KAOMA
12:15-13:15 NIGHT FEVER BEST OF BEE GEES
13:25-14:00 PAUL YOUNG
14:10-14:50 RACEY
15:00-15:30 KATRINA
15:40-16:40 VICKY LEANDROS
16:50-17:10 SYDNEY YOUNGBLOOD
17:20-18:00 BELLAMY BROTHERS
18:00-18:20 CONFETTI'S
18:30-19:20 PRAGA KHAN
19:30-19:50 MAI-TAI
20:00-21:20 LADIES OF POP (Nádine / Clout)
21:30-22:10 THE TRAMMPS
22:20-23:00 SISTER SLEDGE